Back to top

Przyszłość, czyli gadżety ekologiczne

Od jakiegoś czasu jest widoczna coraz większa świadomość społeczeństwa na temat ekologii, a co za tym idzie moda na tzw. Eko produkty. Można powiedzieć, że ekologia jest teraz jednym z tematów na topie. Dzieje się tak, gdyż z roku na rok rośnie ilość odpadów z plastiku, które są bardzo szkodliwe dla środowiska. Z tego powodu zaczęto szukać naturalnych materiałów, które pomogłyby w zminimalizowaniu produkcji plastiku.

Drewno jest jednym z bardziej znanych surowców, który może zastąpić plastik jednak to nie jedyny surowiec wykorzystywany do produkcji ekologicznych gadżetów. Popularne również są artykuły z bambusa, korka, słomy pszenicznej, kukurydzy czy papieru. Przede wszystkim podlegają one biodegradacji i nie zagrażają środowisku.

Produkty z tych materiałów wyglądają bardzo stylowo i jest możliwe wykonanie na nich znakowanie. Poprzez nie można pokazać naszym klientom, że nie koncentrujemy się tylko na biznesie, ale również zwracamy uwagę na problemy współczesnego świata. Bardzo łatwo trafić w serca klientów, którym zależy na ekosystemie. Ekologiczne gadżety stawiają nas o krok przed konkurencją, wyróżniając się na jej tle godną naśladowania postawą.

Ważnym aspektem jest również to, że poprzez zakup gadżetów reklamowych z materiałów naturalnych, a nie plastiku przyczyniamy się do zmniejszenia ilości produkowanego plastiku. W naszym sklepie mogą państwo znaleźć bogatą ofertę eko gadżetów. Można u nas znaleźć szeroką gamę artykułów biurowych wykonanych z bambusa, np.: ekologiczny kołonotatnik RECYCLE wykonany z recyklingowanego papieru i kartonu lub długopis TOUCH BAMBOO z końcówką do ekranów dotykowych wykonany z drewna bambusowego, warto odwiedzić naszą stronę i sprawdzić całą naszą kolekcje eko produktów. Na naszej stronie można znaleźć też wiele artykułów kuchennych takich jak: pudełko na lunch ROSILI, z bambusową pokrywką, które idealnie się sprawdzi na drugie śniadanie do pracy, zestaw sztućców bambusowych NATURAL TRIP zapakowany w bawełnianą torbę idealny na różnego typu wycieczki oraz kubek do kawy ECO CUP, jego większa część wykonana jest z surowców odnawialnych, a także wiele innych produktów.