Back to top

8 gadżetów na konferencje, które musisz mieć

Twoja firma organizuje konferencje i zastanawiasz się co powinieneś zapewnić jej uczestnikom? Istnieje kilka takich gadżetów reklamowych, które powinny znaleźć się na każdym wydarzeniu.

Gadżety reklamowe to efektywne narzędzie promocji każdej firmy – pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku, jak i w zakorzenieniu się w świadomości odbiorców. Wybierając gadżety powinniśmy zwrócić uwagę na ich przydatność oraz atrakcyjność wizualną, dlatego rekomendujemy, by starannie komponować zestawy gadżetów czy zestawy powitalne dla uczestników. Poniżej prezentujemy listę propozycji, którymi, naszym zdaniem, powinien zostać obdarzony każdy uczestnik konferencji

1. Smycze z identyfikatorami
Podstawowy i najważniejszy element na konferencjach. Same identyfikatory można wykonać w tańszej wersji – z papieru, bądź nieco droższej – plastiku, który będzie szczególnie opłacalny przy większych nakładach. Jednak same identyfikatory często są gubione, dlatego warto zadbać o smycz reklamową, która nie tylko je przed tym uchroni, ale i będzie stanowić gadżet reklamowy, który uczestnik będzie mógł używać również po zakończeniu konferencji.

2. Długopisy / ołówki / pióra / zakreślacze z nadrukiem
Duża część słuchaczy podczas wystąpień prelegentów zwykła robić notatki. Dlaczego by więc nie podarować im kilka przyborów z logo konferencji, które będą im służyć jeszcze długi czas po opuszczeniu sali. Najpopularniejsze i tańsze będą ołówki i proste długopisy; można też wybrać jednokolorowe zakreślacze bądź eleganckie zestawy piśmiennicze.

3. Notesy
Do pary z artykułami piśmienniczymi potrzebne będą notatniki czy notesy. W zależności od budżetu i rodzaju wydarzenia można wybierać spośród wielu rodzajów i formatów – od prostych, kilkunastu stronicowych notesów aż po notatniki z personalizowaną okładką i stronami. Można również sięgnąć po notesy ze skórzana oprawą, z tłoczeniami czy złoceniem, które będą idealne na prestiżowe eventy.

4. Kubki
Jednym z najpopularniejszych gadżetów, z których uczestnicy mogą korzystać na długo po zakończeniu konferencji są otrzymywane kubki reklamowe. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji nadawać się one mogą do mycia w zmywarce, a kolory zostaną bez zmian. Obok tradycyjnych ceramicznych kubków reklamowych, coraz częściej wybiera się kubki czy butelki termiczne bądź zestaw filiżanki ze spodkiem.

5. Elektronika
Bardzo użyteczne upominki, które przydadzą się na co dzień. Powerbanki, słuchawki, głośniki bluetooth, pendrive’y czy ładowarki indukcyjne to gadżety, które doceni każdy uczestnik konferencji. Bogata paleta kolorystyczna elektroniki pozwoli na idealne dopasowanie do identyfikacji wizualnej konferencji.

6. Ubrania
T-shirty, bluzy, szaliki, rękawiczki, skarpetki to tylko kilka przykładów elementów garderoby, które mogą stać się efektywnymi gadżetami reklamowymi przywiezionymi jako pamiątka z konferencji. Koszulka czy bluza z subtelnym logo czy hasłem konferencji lub wysokie skarpety w oryginalny print będą zdecydowanym strzałem w dziesiątkę.

7. Wizytowniki, portfele, parasole
Oprócz tradycyjnych gadżetów reklamowych warto zadbać również o oryginalne upominki reklamowe, wyjątkowe dla danej konferencji. Wybór jest ogromny, a możliwości nieograniczone – można wybierać spośród szytych na zamówienie skórzanych portfeli lub wizytowników, opraw na notes, nietuzinkowych kamieni do whiskey czy szklanych trofeów. Warto poświęcić trochę więcej czasu na dobranie pasującego do profilu konferencji gadżetu, ponieważ z pewnością będzie to rzecz, która szczególnie zapadnie w pamięć uczestnikowi.

8. Torby
Najprostszym i najschludniejszym rozwiązaniem na przekazanie przygotowanych gadżetów uczestnikom konferencji jest umieszczenie ich w torbie. Może być to torba papierowa lub bawełniana, która posłuży uczestnikom do wielokrotnego użytku.

Powyższe propozycje stanowią zbiór gadżetów reklamowych, jakie najczęściej wybierają nasi klienci. Możliwości jest oczywiście jeszcze więcej, a w znalezieniu idealnych gadżetów pomóc mogą konsultanci, którzy znając pełną ofertę i możliwości technologiczne doradzą odpowiednie rozwiązania

Post a comment